انجمن جنبش سبز ایران
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  Log in  RegisterRegister  SearchSearch  Latest imagesLatest images  

نامه سر گشاده من به رهبری !!!!!!

Go down 
AuthorMessage
sina sabz

sina sabz

تعداد پستها : 119
اعتبار : 49

نامه سر گشاده من به رهبری !!!!!! Empty
PostSubject: نامه سر گشاده من به رهبری !!!!!!   نامه سر گشاده من به رهبری !!!!!! Empty2010-04-11, 11:43

با سلام خدمت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای حالا از این میگذریم که شما 1شبه از حجه الاسلامی شدید مرجع تقلید که این هم حتما نشان از هوش و استعداد و معرفت شما دارد خدای نکرده توهین نمیکنم.
ای رهبر ساده زیست که در محل نمور و خرابی به نام بیت رهبری زندگی میکنید و به قول برادران بسیجی شبها لباس مبدل میپوشید و به طور مخفیانه بدون متوجه شدن کسی به محله های فقیر نشین میروید و به مردم فقیر و کارگرانی که 2سال است حقوق نگرفته اند کمک میکنید فقط نمیدونم چطور ناشناس میروید که برادران مخلص بسیجی این سخن را میگویند ای عادل دانا cyclops شما فرمودید که همه مردم ایران تابع نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و از سران فتنه بی زار پس چرا موسوی-کروبی و خاتمی را دستگیر نمیکنید و دل 70 میلیون انسان را شاد نمیکنید پس چرا رفراندوم برگزار نمیکنید زیر نظر سازمان بی طرف تا با اعلام نتیجه رفراندوم مشت محکمی بر دهان سران فتنه و منافقین کور دل کوبیده شود. ای رهبر بزرگ از ابتدای تشکیل انقلاب اسلامی تا کنون منافقان کور دل و نیروهای طاغوتی اقدام به شهادت فرزندان انقلاب نمودند فقط نمیدونم چرا مزدوران کور دل فقط مخالفان و رقیبان شما و آقای رفسنجانی را به مقام شامخ شهادت میرسانند. ای رهبر بزرگ و گرانقدر چرا بعد از 10ماه هنوز تعداد اندکی از آشوبگران که به گفته حجه الاسلام احمد خاتمی که فرمودند تعداد سبزها فقط 800نفر است را نتوانستید از بین ببرید که مسلملا محقق نشدن این امر خواست خداوند بود تا ما را امتحان کند فقط نمیدونم چه جوری شما از میان این 800نفر 5000نفر را بازداشت کردید که این هم نشان از برکات جناب عالی است. ای رهبر معظم پس چرا در مقابل این تعداد بسیار اندک در روز 22بهمن در خیابان پادگان درست کردید. و در آخر این شعر را تقدیم مقام معظم رهبری میکنم
من آنم که پای خوکان نریزم
مر این قیمتی در لفظ دری را

سایه عالی بر کشور آرزوهای بر باد رفته همچنان مستدام
خدا نگهدار شما lol!
Back to top Go down

نامه سر گشاده من به رهبری !!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» پیام همسر شهید همت به رهبری
» بنیادگرایان و بحران رهبری نظام
» تهدید احمدی نژاد؛ تمکین رهبری و مجلس؟!
» شب نامه
» حائری شیرازی: درباره هاشمی باید همگام با رهبری عمل کرد/نوادگان امام افراد با هوش و صالحی هستند