انجمن جنبش سبز ایران
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  Log in  RegisterRegister  SearchSearch  Latest imagesLatest images  

سران جنبش سبز اهمیت روز ارتش را درک نمیکنند!!!!!؟؟؟؟؟

Go down 
AuthorMessage
sina sabz

sina sabz

تعداد پستها : 119
اعتبار : 49

سران جنبش سبز اهمیت روز ارتش را درک نمیکنند!!!!!؟؟؟؟؟ Empty
PostSubject: سران جنبش سبز اهمیت روز ارتش را درک نمیکنند!!!!!؟؟؟؟؟   سران جنبش سبز اهمیت روز ارتش را درک نمیکنند!!!!!؟؟؟؟؟ Empty2010-04-08, 05:52

متاسفانه ما فرماندهان ارتش رو که در بیانیه ای از مردم در مقابل سپاه حمایت کردند را فراموش کردیم ما فراموش کردیم که جنبش سبز چقدر از لحاظ امکانات در سطح پایینی قرار دارد ما فقط به یک جمعیت میلیونی دلخوش کردیم که ماهی یک بار تظاهراتی رو انجام بدهیم ونتیجه دلخواه رو هم از اکثر تظاراتها نگیریم همونطور که من قبلا گفتم جنبش سبز از لحاظ کمیت در سطح بسیار بالاتری از حکومت قرار دارد اما از لحاظ کیفیت واقعا ضعیف هست میشد با یک تظاهرات در روز ارتش و حمایت از برادران ارتشیمون اونها رو دلگرم کنیم و نیرویی را در اونها قرار بدهیم که تا عملا وارد صحنه درگیری علیه یزید زمان بشوند چون ارتش دل خوشی از نظام نداره و کاملا مستعد برای انجام چنین کاری هست. ما بدون حمایت ارتش و بدست آوردن ابزار و امکانات فقط با ماهی یک تظاهرات نمیتوانیم به پیروزی برسیم. رهبری جنبش سبز در بعضی مواقع واقعا ضعیف عمل میکنه.
ارتش هم نیروی هوایی داره هم زمینی و هم سیستم پدافندی که احیانا اگر در آینده سپاه از زمین و هوا به سمت تظاهر کنندگان حمله کرد ما هم نیروی قویی را بری دفاع و حمله به اونها داشته باشیم
ارتشی با غیرت برس به داد ملت
ایران شاهد شوری عظیم است
اندکی صبر سحر نزدیک است
ما پیروزیم7 البته با حمایت ارتش
Back to top Go down

سران جنبش سبز اهمیت روز ارتش را درک نمیکنند!!!!!؟؟؟؟؟
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» همراه کردن کارگران با جنبش سبز در روز 11 اردیبهشت با عنوان پیوند جنبش سبز وجنبش کارگری
» جنبش سبز در قامت یک جنبش رهایی‌بخش ملی ظهور کرد
» رهنورد، جنبش زنان و جنبش سبز
» نظر من درباره جنبش سبز
» بیانیه فرماندهان و پرسنل ارتش در حمایت از مردم