انجمن جنبش سبز ایران
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  Log in  RegisterRegister  SearchSearch  Latest imagesLatest images  

پدر پزشک شهید: قاتل فرزندم را معرفی و محاکمه کنید

Go down 
AuthorMessage
تینا

تینا

تعداد پستها : 36
اعتبار : 2
حرفه/تخصص : سیاست . ورزش رزمی

پدر پزشک شهید: قاتل فرزندم را معرفی و محاکمه کنید Empty
PostSubject: پدر پزشک شهید: قاتل فرزندم را معرفی و محاکمه کنید   پدر پزشک شهید: قاتل فرزندم را معرفی و محاکمه کنید Empty2010-03-15, 04:50

رضا قلی پوراندرجانی، پدر شهید رامین پوراندرجانی اعلام کرد آخرین پاسخی که به پدر پزشک شهید: قاتل فرزندم را معرفی و محاکمه کنید Icon_arrow شکایت او داده اند پاسخ پزشکی قانونی بوده اما خانواده پوراندرجانی این پاسخ را مبهم میدانند. به گزارش روز، وی توضیح داد: ما شکایت کرده ایم و خواهان شناسایی و محاکمه قاتل هستیم و شکایت خود را پی گیری خواهیم کرد.آقای پوراندرجانی که برای پی گیری شکایت خود و خانواده اش ناچار است به طور مرتب بین تبریزو تهران رفت و آمد کند همچنین خبرداد که پرونده شکایت او برای شناسایی قاتل، در دادسرای جنایی تهران مفتوح است.پدر رامین پوراندر جانی تصریح کرد: پزشکی قانونی گفته است که رامین بر اثر مسمومیت جان باخته اما این نظر پزشکی قانونی خیلی مبهم است و ما نمیتوانیم این نظریه را بپذیریم . توضیح دهند چگونه مسموم شده و چه کسی یا کسانی او را مسموم کرده اند.وی در عین حال یادآور شد: من شکایت را پی گیری میکنم اما به دور از حاشیه های سیاسی و چون پسرجوان دیگری دارم سعی میکنم شکایتم را از طریق حقوقی پی گیری کنم و وارد حاشیه های سیاسی نشوم.آقای پوراندرجانی پیشتر و در 25 آذر به "روز" گفته بود : "تاکنون هیچ مسئولی برای پی گیری موضوع به ما مراجعه نکرده و در مراجعه به دادسرای جنایی و ثبت شکایت، توانستیم یکبار قاضی پرونده را ببینیم و با قاضی حرف بزنیم اما بعد از آن کسی سراغی از ما نگرفت و هیچ جوابی هم تاکنون به ما نداده اند".او از به کار بردن عنوان "پزشک کهریزک" برای فرزندش به شدت گله کرده و گفته بود: "مادر رامین و ما از این موضوع واقعا ناراحت هستیم. چرا می گویید پزشک کهریزک؟ پسر من یک سرباز وظیفه بود و برای خدمت به میهنش، به خدمت سربازی رفته بود؛ او نه کادر رسمی ناجا بود و نه کادر کهریزک و خواهش ما این است که این عنوان را برای فرزند ما به کار نبرید".
Back to top Go down
http://www.yek-irani.blogfa.com

پدر پزشک شهید: قاتل فرزندم را معرفی و محاکمه کنید
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» سینماگران بازداشت‌شده را آزاد کنید
» محاکمه فله ای دراویش در گناباد
» دادستان سابق تهران رسما مسئول فاجعه كهریزك معرفی شد
» پیام همسر شهید همت به رهبری
» گرامی داشت روز تولد شهید کیانوش آسا